Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

In jos

Regulament campionat Empty Regulament campionat

Mesaj  Admin Mar Iun 10, 2008 2:55 pm

Va rog sa cititi cu atentie urmatoarele reguli:
1.Aveti voie cu Q+W si oricare combinatie.Nu aveti voie sa dati cornerul pe bara si meciul se va incepe cu o pasa inapoi.
2.Daca unul dintre jucatori iese in minutul X se reia meciul din acelasi minut,acelasi scor.

3.Daca un jucator refuza sa joace meciul pana la termenul limita,va pierde cu 3-0.
4.Nu aveti voie sa jucati decat cu echipa care ati ales-o la inceput.In caz contrar el va pierde acel meci cu 5-0.

5.Daca primesc o convorbire si in acea convorbire sunt injuraturi adresate unui adversar,el va fi penalizat cu 3 pct.
6.Meciurile se joaca pana in min 90 si atat;)

Mod de desfasurare:
-sunt 4 serii, a cate 8 echipe.
-meciurile se joaca tur-retur.
-locul 1,2 se califica in sferturile Champions League,locurile 3,4 in grupele Cupei Uefa,iar 5,6 in Cupa Uefa Intertoto.In Champions League se joaca sferturile,semifinalele.finala....
In Intertoto sunt inscrise 8 echipe,se fac 2 grupe a cate 4 echipe si primele 2 se califica in Cupa Uefa.Apoi in Cupa Uefa vor fi 12 echipe,se fac 2 grupe a cate 6 echipe,primele 4 se califica joaca sferturile,semifinalele,finala......
-la final va fi supercupa Europei dintre castigatoarea UCL si castigatoarea UEFA
-game settings:6 minutes,world class,fast.